Career Opportunities

Γραμματέας

Η Δικηγορική Εταιρεία Ηλίας Νεοκλέους & Σία ΔΕΠΕ, ενδιαφέρεται να προσλάβει Γραμματέα για το Δικαστηριακό Τμήμα της, στη Λεμεσό, για πλήρη απασχόληση. Απαιτούμενα Προσόντα: ...

Η Δικηγορική Εταιρεία Ηλίας Νεοκλέους & Σία ΔΕΠΕ, ενδιαφέρεται να προσλάβει Γραμματέα για το Δικαστηριακό Τμήμα της, στη Λεμεσό, για πλήρη απασχόληση.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση και χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Word, Outlook, Excel, Internet).
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Συνεργάσιμο, Οργανωτικό, Εχέμυθο και Εργατικό άτομο με Ομαδικό Πνεύμα.

Καθήκοντα:

  • Γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης.
  • Αρχειοθέτηση.
  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων και χειρισμός ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.
  • Χρήση του Λογισμικού Προγράμματος ZYGOS.

Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.

Ωφελήματα

Ένα ελκυστικό πακέτο που περιλαμβάνει 13ο μισθό και συνεχή εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη, θα προσφερθεί στον/στην επιτυχόντα/ούσα σύμφωνα με την εμπειρία και τα προσόντα.

Μισθός, αναλόγως προσόντων και πείρας.

Όλες οι αιτήσεις θα αντιμετωπίζονται με απόλυτη εχεμύθεια.

Read Less